Βγήκε από το νοσοκομείο ο Λάκης Λαζόπουλος – Τι συνιστούν οι γιατροί

Μετά από σύσταση των γιατρών του χρειάζεται επειγόντως ξεκούραση.

Εσπευσμένα στο νοσοκομείο, με ελαφρύ εγκεφαλικό, μεταφέρθηκε ο Λάκης Λαζόπουλος το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος. Όπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση, η περιπέτεια της υγείας του είχε αίσιο τέλος και ο ίδιος πήρε εξιτήριο τη Δευτέρα στις 11:30. Από τότε αναρρώνει στο σπίτι του.

«Ο Λάκης Λαζόπουλος εισήχθη στο νοσοκομείο ΥΓΕΙΑ το Σάββατο στις 09.30 και βγήκε τη Δευτέρα στις 11.30. Η μικρή περιπέτεια έλαβε τέλος καλό και ο ίδιος βρίσκεται σπίτι του. Μετά από σύσταση των γιατρών του όμως, του κυρίου Πολιτάκη, της κ. Πλωμαρίτογλου και του κ. Αζά χρειάζεται επειγόντως ξεκούραση και από Σεπτέμβριο πάλι επιστροφή στα καθήκοντα.

Ως εκ τούτου η περιοδεία του Λάκη Λαζόπουλου που ετοίμαζε για το καλοκαίρι ακυρώνεται.