Ρεγγίνα Μακέδου: η υποτροπή που την έβαλε ξανά στο Νοσοκομείο και τα αισιόδοξα μηνύματα

Μια ακόμα φουρτούνα στο θέμα της υγείας της καλείται να αντιμετωπίσει η Ρεγγίνα Μακέδου η οποία εδώ και δύο μήνες νοσηλεύεται στην αιματολογική κλινική του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Αλεξανδρούπολης μετά την υποτροπή που παρουσίασε.

Μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους την αισιοδοξία της για αυτήν την εξέλιξη καθώς είναι γνωστό πως η Καβαλιώτισσα γυμνάστρια είναι μαχήτρια και για ακόμα μια φορά θα βγει νικήτρια.

Δείτε τι έγραψε η ίδια

Λίγες μέρες πριν μπω έπαιζα με τα κύματα…

Και ήρθε η φουρτούνα τελικά!!!

Ναι υπάρχει υποτροπή

Ναι με τους αγαπημένους μου γιατρούς μου θα κάνουμε ότι είναι απαραίτητο

Ναι εννοείται δεν τα παρατάμε για κανένα λόγο

Αλλά να θυμάστε ότι είναι ανθρώπινο και να ξεσπάς και να κλαις και να θυμώνεις αρκεί να επιστρέφεις στην αισιόδοξη πλευρά πάντα το έλεγα!!! Σας υπερευχαριστώ για όλα τα όμορφα μηνύματα!!!

Γίνετε δότες μυελού των οστών σήμερα!!!!

Το λέω ασταμάτητα και κοίτα να δεις η ζωή μου εξαρτάται από κάποιον άλλον χαρίστε ζωή σε εμάς που το χρειαζόμαστε

Νιώθω ευλογημένη που έχω τέτοιους γιατρούς!!! Πρώτα ανθρώπους!!! είμαι 2 μέρες στο νοσοκομείο και νομίζω ότι ήρθα σπίτι μου!!! Πολλά μπράβο στην αιματολογική της Αλεξανδρούπολης σας ευχαριστώ για όλα!!!

Πηγή: kavalanews.gr