Αιματηρό επεισόδιο στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης, στο νοσοκομείο άνδρας μετά από ξυλοδαρμό

Αιματηρό επεισόδιο με τραυματισμό ενός άνδρα σημειώθηκε στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης.

Ένα άγριο επεισόδιο μεταξύ ατόμων σημειώθηκε νωρίς το πρωί του Σαββάτου στην περιοχή του λιμανιού, στη Θεσσαλονίκη.

Σύμφωνα με πληροφορίες, όλα συνέβησαν λίγο μετά τις 6 το πρωί του Σαββάτου όταν ξέσπασε καβγάς ανάμεσα σε δύο άτομα, εντός του πάρκινγκ του λιμανιού.

Η κατάληξη ήταν να τραυματιστεί ένα άτομο από τον ξυλοδαρμό.

Στο σημείο έσπευσε περιπολικό της Ελληνικής Αστυνομίας, καθώς και το ΕΚΑΒ που παρέλαβε τον τραυματία και τον μετέφερε στο νοσοκομείο «Παπανικολάου» με ελαφρά τραύματα.

Για το συμβάν ειδοποιήθηκε και το Λιμενικό, όπου διενεργεί και την προανάκριση για το περιστατικό.

Σημειώνεται, ότι, αυτόπτες μάρτυρες κάνουν λόγο στο ThessToday.gr ότι στη συμπλοκή φέρεται να συμμετείχαν περισσότερα από δύο άτομα, τα οποία τράπηκαν σε φυγή, ωστόσο άγνωστο παραμένει ακόμη αν έχουν προσαχθεί άτομα για το επεισόδιο.